Ürünlerimiz

Ahşap Sandalye
62 fotoğraf

Giydirme Sandalye
32 fotoğraf

Cafe Koltukları
69 fotoğraf

Masalar
57 fotoğraf

Masa Sandalye
34 fotoğraf

Sedirler
42 fotoğraf

Metal Sandalye
35 fotoğraf

Sandalye fiyatlari

   Ürünlerimizle ilgili talep gören  masa sandalye  ihtiyaçlarınıza arzu ettiğiniz şekilde en özgün tasarımlar arasından seçtiğimiz  restaurant sandalyeleri  koleksiyonumuzla ile cevap veriyoruz. Sizlere en ucuz sandalye    fiyatlarını verebilmek için fark yaratan firmamızın geleceğe ışık tutacak mekanlardaki potansiyeli derinden etkileyecek ucuz restaurant sandalyeleri  ürün gruplarını üretiyoruz. Restoranınızı gösterişli bir hale getirecek daha modern restaurant sandalyeleri yelpazemizi giderek genişleterek her türlü ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz bir konsept oluşturmak için gayretli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımız çerçevesinde Restoranların aranılan en son moda trend ucuz sandalye fiyatları seçeneklerini sunuyoruz. restaurant sandalyesi modelleri ve fiyatları ile alakalı web sitemizde sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Restaurant sandalyeleri  koleksiyonlarımız ile bir uyum haline gelecek  Restaurant masaları yine web sitemizde bulunmaktadır.   

   Tasarım dünyasında hayal gücünün ve teknolojinin çok geliştiği günümüzde farklı teknolojiler ve farklı hammaddeler kullanılarak sandalye üretilmektedir. Rekabetin oldukça fazla olduğu sektörde sandalye fiyatları kullanılan malzemenin değeriyle orantılı olarak değişmektedir. Rahat, modern, şık ve yenilikçi sandalye üretmeyi hedefleyen tedarikçiler sandalye fiyatları konusundada birbirleriyle yarış içerisindedirler. Bu nedenle çok farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Üretimde kullanılan teknoloji sandalye fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Örneğin aynı sandalyeyi bilgisayar destekli entegre tesislerde seri üretim yapmakla, küçük atölyelerde tamamen el emeği kullanılarak üretmek adetle alakalı işçilik ve sabit maliyetleri etkileyeceği için sandalye fiyatları değişim göstermektedir.

        sertthonet in ürettiği  sandalyelerin bazılarının fiyatları altta yer almaktadır. Tamamını görmek için ürünlerimiz bölümünü ziyaret ediniz.

        Giydirme Sandalye Fiyatları :

   Giydirme sandalye fiyatları kullanılan kumaşın derinin iskeletin kalitesine göre değişmekte olup 29.00 lira ile 85.00 lira arasında değişmektedir.

 

         

 

        Monoblok Giydirme Sandalye Fiyatları :

    Bu sandalye de oturak ve sırtta tek parça şekillendirilmiş monoblok plaka kullanılmış olup, ayak kısmıda çok kaliteli sağlam cilalı masif kayın ağacından üretilmiş son derece sağlam, garantili bir ürünümüzdür.

 

        Papel Tonet Sandalye Fiyatları :

    Bu sandalye modeli keyif alarak (aylık 5000 adet) seri ürettiğimiz ekonomik, sağlam, modern her mekana uygun en çok tercih edilen modellerimizdendir.

İçerik Rss - Haberler Rss
Tasarım ve Programlama: Omnportal